send mailhome
     Latviski Russian Eesti Litvoski

JAUNUMIATSAUKSMES UN ATBILDESSfēras izlietojumsPriekšrocībasDarbības principsJautājumi un atbildesSERTIFIKĀTIFotogalerija
Ekspress
pasūtījums
Izvēlieties modeli
Vārds, Uzvārds:
Tālruņa numurs:
 

      Publikācijas Visas ziņas
 

Produkcija

Sīkāk

Infrasarkanie sildītāji

Infrasarkano staru sildītāji paredzēti visa veida telpu, piemēram, veikalu, noliktavu, dzīvokļu, sporta un izstāžu zāļu, ražošanas cehu, plēves siltumnīcu apsildīšanai.

Pirmo reizi Latvijā unikāla, ekoloģiski tīra tehnoloģija no Eiropas – infrasarkanie sildītāji. 

UFO Infrared Heatersun jaunās paaudzes sildītājiem ir ISO, IEC, EN, TSE starptautiskie sertifikāti, kuri apliecina gaismas sildītāju atbilstību augstiem Eiropas standartiem.

 

Principiāla „UFO” infrasarkano elektrisko sildītāju atšķirība no parastajiem sildītājiem ir to acumirklīgā darbība, sildot vispirms priekšmetus un cilvēku, nevis gaisu.

  • Līdz 82 % ietaupa enerģiju – tas notiek pateicoties siltuma pārraidei no attāluma un apkārtējās vides siltuma akumulēšanai. 
  • Saglabā dabisko mitruma līmeni.
  • Komfortabla siltuma sajūta rodas jau 27 sekunžu laikā.
  • Pie griestiem vai ēkas pārseguma nerodas „karstā gaisa spilvena” efekts, jo sildītājs galvenokārt silda gaisu grīdas tuvumā, nevis pie griestiem.
  • Automātiski uztur vēlamo temperatūru – termostats ļauj regulēt komfortablu temperatūru. 
  • Nesadedzina skābekli un nerada smakas, nepadara gaisu sausu.
  • Darbojas pilnīgi nedzirdami un bez vibrācijas.
  • Ekoloģisks un veselīgs, jo veicina asinsriti un aizkavē mikrobu un baktēriju vairošanos.
  • Ugunsdrošs, tam nav nepieciešama īpaša kopšana.
  • Omulīgs, līdzīgi kamīnam, tas tumsā rada sārti oranžu gaismu. 

1. NEIZRAISA GALVAS SĀPES
Jebkurā apkures sistēmā izmantojamā degšanas procesa rezultātā sadeg skābeklis un, ja ventilācija telpās ir nepietiekama, skābekļa daudzums gaisā krītas, kas nereti var telpā esošajiem cilvēkiem izraisīt galvassāpes.
Apkures sistēma ar „UFO” starojuma izmantošanu apsildei neizmanto skābekli, tādēļ nekļūst par galvassāpju iemeslu.

2. NERADA SMAKAS
Ar cieto kurināmo apsildāmās slēgtās telpās ar krāsns, katalīzes vai radiatoru sistēmas apkuri veidojas nepatīkama smaka, jo, saskaroties ar siltuma avotu, sadeg gaisā esošie putekļi un mikroorganismi. Tās ir vienas no neizbēgamajām tradicionālo apkures sistēmu izmantošanas sekām. Sasildītā gaisa radītās molekulu pārvietošanās rezultātā notiekošā gaisa cirkulēšana sev līdzi paceļ acīm neredzamas putekļu un mikroorganismu daļiņas, kuras nokļūst uz apkures sistēmas elementiem un, kā jau minējām, sadeg, radot nepatīkamu smaku.
Ņemot vērā, ka „UFO” starojuma apsildes sistēma neizmanto gaisu kā siltuma vadītāju, minētā gaisa cirkulēšana nerodas, tādējādi, nerodas arī smakas un nepasliktinās telpas gaisa kvalitāte.

3. NAV SAINDĒŠANĀS BRIESMU

Izmantojot apkurei cietā kurināmā krāsnis, nepilnīgas sadegšanas rezultātā izdalās tvana gāze (СО), kura izraisa smagu saindēšanos. Arī sašķidrinātas gāzes apkures iekārtās zema skābekļa līmeņa ietekmē rodas nepilnīga kurināmā sadegšana, kura rada saindēšanās draudus.
Ņemot vērā, ka „UFO” starojuma apkures sistēma izmanto elektroenerģiju un apsildei nepatērē skābekli, saindēšanās draudi ir pilnībā novērsti.

4. NOVĒRŠ MITRUMA VEIDOŠANOS
Mitrums – tā ir noteiktu līmeni pārsniegusi ūdens tvaiku koncentrēšanās gaisā. Un smaka, kuru mēdz saukt par "mitruma smaku", izplata acīm neuztverami mikroorganismi un baktērijas, kuras dzīvo un vairojas mitrā vidē.
Dziļi sasildot gaisu telpā, „UFO” starojuma apkures sistēma iztvaicē mitrumu, novērš atkārtotu tā rašanos, kā arī nepieļauj sīko daļiņu un mikroorganismu vairošanos, tādējādi novēršot "mitruma smakas" rašanos. Turklāt, uz „UFO” starojuma apkures sistēmu var attiecināt izteicienu: „Mājā, kurā iegriežas saule, neiegriežas ārsts”.

5. NO MEDICĪNAS VIEDOKĻA, „UFO” STAROJUMA APKURES SISTĒMAS POZITĪVĀ IETEKME UZ CILVĒKIEM, KURI CIEŠ NO ELPOŠANAS CEĻU SLIMĪBĀM:
Cilvēkiem, kuri cieš no elpošanas ceļu slimībām, ir svarīgi, lai gaiss, kuru viņi elpo, būtu tīrs un piesātināts ar skābekli.
„UFO” starojuma apkures sistēmas nepatērē skābekli, nepazemina telpas gaisa kvalitāti un veido higiēnisku vidi, tādējādi radot elpošanas ceļu slimniekiem komfortablus apstākļus.

6. FIZIOTERAPIJA:
Fizioterapijas kabinetos norit ārstnieciskā vingrošana un lielus ķermeņa laukumus silda ar infrasarkano starojumu.
„UFO” starojuma apkures sistēmas, kurās izmantots infrasarkanais starojums, nodrošina dziļu audu sildīšanu, tā uzlabojot asins cirkulēšanu, muskuļu atslābināšanu un, līdz ar to, atvieglojot vingrojumu veikšanu. Turklāt šī sistēma pozitīvi ietekmē, novēršot sāpes muskuļos un locītavās. To izmanto ārstējot jostasvietas un krustu daļas trūci, reimatismu, sēžas nerva iekaisumu.